Avcı

Avcı 416,958 Oynanma
3 Boyutlu Oyunlar
Bu oyun bugüne kadar gördüğüm en güzel avcı oyunlarından bir tanesi. Oyun oynaması kadar zevkli bir o kadarda zor bir oyun.
Aşağıdaki yönergeleri takip ederek bu oyunu hemen oymaya başlayabilirsiniz.

1- Bilgisayarınızda Shockwave yazılımı yüklü değil ise oyun başlarken otomatik yüklemek istiyecektir. Yükleme talimatlarına uyarak shockwave yazılımını yükledikten sonra oyun başlayacaktır.Shockwave yazılımı ile sitemize eklenecek olan tüm 3 boyutlu oyunları oynayabilirsiniz. Kurulum biraz zaman alıyor ancak oyunları oynamaya değer bir zaman. Muhakkak shockwave yüklemenizi tavsiye ediyorum.
2- Oyun için iyi bir fareniz olmanız gerekiyor. Dizüstü bilgisayarlarda bulunan farelerde rahatça oynanamıyor.
3- Oyuna başlamak için oyunun böcek logosuna tıklayınız.
4- Oyun başladıktan sonra fareniz oyun içerisine hapis olacaktır. Oyundan çıkmak veya farenizi oyun içerisinden çıkarmak için klavyenizde bulunan boşluk tuşuna basmanız yeterlidir.
5- Oyun içerisinde 3 farklı moda girebiliyorsunuz. Avcı uçak, avcı tank ve avcı yer üstü aracı. Bu mod değişimleri için farenizin sağ tuşuna basmanız gerekiyor.
6- Oyun ilk adımı alan içerisinde bulunan tüm teneke kutuları vurmak olmalıdır. Sonrasında 2. adıma geçmiş olacaksınız.
7- 2. adımda ilk bulmanız gereken tünel girişi kapatan taşları vurmak olmalıdır. Eğerki avcı uçak ile bu tüneli açamassanız, avcı tank dönüşüp bu tüneli açabilirsiniz. Tüyo olarak tünelin ağzını taşlar kapatmış, 4 yada 5 taş olmalı. Alan içerisinde bu taşları bulmalısınız.
8- Tünelden geçtikten sonra böcekleri göreceksiniz. Bu böceklerin tümünü temizlemelisiniz.

Neşeli oyunlar ...
OYUNA BAŞLA